Przedłużamy zapisy na rok szkolny 2023/2024

Szukasz sposobu na poprawę swoich umiejętności językowych? A może chcesz zapisać swoje dziecko na kurs języka angielskiego lub niemieckiego? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Nasza szkoła językowa przedłużyła termin zapisów na kursy językowe do 18.09.2023 r.


To oznacza, że masz jeszcze czas, aby skorzystać z naszej oferty i zapewnić sobie miejsce w jednej z naszych grup. Nasze kursy są dostosowane do różnych poziomów zaawansowania i potrzeb uczniów. Oferujemy zajęcia dla dzieci i dorosłych.

Nasza kadra to wykwalifikowani i doświadczeni lektorzy, którzy pomogą Ci osiągnąć swoje cele językowe.

Nie zwlekaj i zapisz się już dziś! 

Skontaktuj się z nami telefonicznie 693 873 105 lub przez e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a pomożemy Ci wybrać najlepszy kurs dla Ciebie lub Twojego dziecka. Nie przegap tej okazji i dołącz do naszej szkoły językowej! 

Ocena 5